Význam zachování fyzického a duševního výzkumná práce

0

Význam zachování fyzického a duševního zdraví v době sociální izolace
Vytvoření nové rutiny čelí omezení obsahují koronavirus pandemie výzkumná práce je jedním ze způsobů, jak se vypořádat s tímto období sociální izolace vytisknout příběh karanténní buňky, izolace Domů Rekreaci.

Takové společné akce v každodenním životě, jako je objímání, líbání, práce ve společném prostoru nebo procházky po městě, se staly nebezpečnými v dobách pandemie koronaviru. Preventivní opatření zahrnují sociální izolaci. Situace uložená a nezbytná pro zachování zdraví všech, ale také ovlivňuje fyzické a emocionální zdraví. Proto je vytvoření nové rutiny tváří v tvář zkušeným omezením nezbytné pro řešení tohoto okamžiku.

Přijměte okamžik výzkumná práce a řiďte se instrukcemi

Sociální izolace, přidal se k aktuální pandemické situace může oslabit schopnost lidí vyrovnat se s tímto typem situace, což způsobuje několik fyzické a emocionální problémy, jako jsou změny nálady, zvýšená úzkost, změny tlaku, nespavost, podrážděnost, pesimismus, sklíčenost a dokonce i pocity smutku a osamělosti. Stojí také za zmínku, že emoční nerovnováha ovlivňuje imunitní systém a lidé mohou být náchylnější k rozvoji nemocí.

  • Psycholožka v centru pro léčbu rakoviny (CTCAN) Susie Noschang komentuje některé způsoby, jak zvládnout tento moment zažil v Brazílii a v jiných částech světa. “Sociální izolace může ovlivnit fyzické a emocionální zdraví v důsledku opuštění našeho každodenního života, protože jsme měli naše každodenní rutiny a aktivity, zejména když se to stane náhle a nečekaně. Musíme přizpůsobit život jako celek a vytvořit co nejvíce novou rutinu vzhledem k omezením, která jsou zavedena, ” naznačuje Susie.
  • Navrhuje se, aby lidé současnou situaci akceptovali, aniž by popírali nebo tvrdili, že k ní nedojde. “Po přijetí situace, musíme být zodpovědní a přijmout nezbytná opatření a chování, aby byl schopen udržet naše fyzické a emocionální zdraví, stejně jako naše okolí. Dále se řídí doporučeními příslušných orgánů, ” poznamenává Susie.

Pobyt doma, užijte si rodinu výzkumná práce a příjemné aktivity
Přijměte okamžik výzkumná práce a řiďte se instrukcemiJe důležité izolovat lidi doma, aby se zabránilo šíření koronaviru dále. “Je čas se znovu objevit, hledat aktivity, které mohou být příjemné i doma. Udělejte si čas na věci, které nemůžete dělat, když pracujete rychle. Zkuste číst knihy, sledovat seriály a filmy, Hrát karty, uklízet dům, dát věci, které vždy udržovat v pořádku. Kromě toho, jeden může využít to dělat činnosti s dětmi a více těžit z rodiny, ” podotýká psycholog, zdůrazňuje, že je také důležité vytvořit mezery mezi členy rodiny v domácnosti, aby se zabránilo konfliktům, aby se respektovat prostor každého z nich.

Odrazit. Reflexe je v této nové rutině nezbytným činem. “Je načase, abychom se stáhli k sobě, meditovali a více si uvědomovali život výzkumná práce lékaře, za předpokladu odlišných postojů ke vztahu, který máme s našimi vlastními životy a se vztahem ostatních,” zdůrazňuje psycholog.

Informace ve MedNet správném rozsahu. Pozor na falešné zprávy.

Informace jsou nezbytné, ale příliš mnoho může být problém. Je také nutné být velmi opatrný, aby se nedostal do falešných zpráv, absorbovat a šířit falešné zprávy. “Přehnané informace mohou vyvolat mnoho úzkosti a narušit schopnost lidí rozeznat to, co je skutečné a nezbytné vědět. Výběr bezpečných a spolehlivých zdrojů informací je velmi důležitý pro správné filtrování, výzkumná práce ” varuje Susie.

Far, but close lékaře: avoid loneliness MedNet

Izolace může vést k osamělosti, zejména pro lidi, kteří žijí sami nebo dokonce pro ty, kteří žijí s rodinnými příslušníky v konfliktu. “V tomto okamžiku izolace je důležité, aby lidé hledali formy sociální podpory, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo komunikací pomocí videohovoru. To jsou formy komunikace, které nás přibližují ostatním, dokonce i na dálku, s lidmi, kteří nám přinášejí bezpečnost a pohostinnost, ” vysvětluje psycholog.

Susie také poukazuje na to, že lidé mohou hledat pomoc od psychologie odborníků, kteří pracují v on-line Péče o režimu výzkumná práce, který MedNet bude řídit jednotlivé řešit situaci a bude vítaným zdrojem úzkosti.

Udělejte fyzickou aktivitu lékaře a doktor jí zdravé

Informace ve MedNet správném rozsahu. Pozor na falešné zprávy.Čtení, sledování televize, pobyt na mobilním telefonu nebo počítači by neměly být jediné aktivity doma. “You have to move: walking, jumping rope, dancing or doing a circuit of exercises, among other examples. Kromě toho, zdravá strava je dalším důležitým faktorem pro posílení imunitního systému, MedNet” zdůrazňuje Susie.

Ministerstvo vnitra lékaře vyžaduje plánování

Rutina, organizace a plánování musí být součástí systému Ministerstva vnitra. “Pro ty, kteří pracují z domova kvůli pandemii, je práce rutina nezbytná. Pomáhá nám organizovat a realizovat úkoly, které nám umožňují zůstat aktivní a zodpovědní za něco. Pokud nechcete dát sebe v každodenním životě, riskujete, stává nečinnosti, odradit, si stěžovat, že nemáte co dělat, což může vést k depresivní státu. Organizování pracovní doby a rekreace je tedy nezbytné pro stanovení zdravých hranic v rodinné rutině, ” zaručuje psycholog.

Panika situaci Zdraví jen zhoršuje

Psycholog trvá na tom, že člověk musí být klidný, aby čelil této chvíli. “Hledání zdrojů, které nás uklidňují, být blízko k lidem lékaře, kteří nám dělají dobře a podporují nás, nebo vyhledávání pomoci od specializovaných profesionálů Zdraví jsou některé možnosti, jak se vyhnout panice,” říká Susie.

Kromě toho kreativita a rehabilitace pomáhají lidem odlišně žít novou realitu. “Nedívejte se na problém, ale pro řešení možností, je dalším zdrojem, který nám hodně pomáhá. Žít jeden den po druhém, starat se o to, co se děje teď, má tendenci minimalizovat úzkost a vyrovnat se lépe s neštěstím. Můžeme se vyrovnat jen s tím, co je skutečné a v našem dosahu, přináší nám větší klid a klid Zdraví, abychom se vypořádali s životními obtížemi, ” zdůrazňuje psycholog.

Nebuď sobecká. V této době pandemie a izolace je třeba odložit zdravý rozum a sobectví stranou. “Musíte o tom přemýšlet Zdraví, protože tváří v tvář viru, který se rychle šíří, musíte jednat společně a pro každého, pokud chcete pozitivní výsledky,” říká Susie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno